KONST / Litografier / Grafiskt blad 13292007
nr 1329 2007
Jan Rufelt
(f. 1956), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Levels". Signerad, numrerad 12/50. Oramat löst blad. Motivet: ca 60x44 cm
Jan Rufelt, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
lördag 11 juli 2020
kl 08:48:53